W Gliwicach regularnie dochodzi do wyłączenia z ruchu tunelu na drodze DTŚ. Dziś jednak szczególną uwagę zwraca godzina zamknięcia. W związku z Siatkarską Ligą Narodów, zespół odpowiedzialny za serwis tunelu został poinformowany, że prace mogą rozpocząć się dopiero po zakończeniu wydarzenia i opuszczeniu miasta przez uczestników oraz kibiców.

Serwis tunelu odbędzie się standardowo w nocy, po zakończeniu ruchu w mieście, z zachowaniem pełnych środków bezpieczeństwa oraz przy koordynacji odpowiednich służb.

Tunelem będzie można ponownie przejechać jutro rano około godziny 5:00.

Źródło (tekst i zdjęcia):